Uitslag examens 2015 

De volgende leerlingen zijn geslaagd op de lokatie VR:

BBL

Mustafa Genc, Tufan Colkusu, Alessandro Rooken, Nigel de Rover, Yordi Tromp, Max Boogaard, Lars Duizer, Walther de Groot, Jorrit van Heumen, Gokhan Ozkurt, Tiziano Acampora, Gaby van Linstee, Jos Verboom, Owen Verduijn, Nino de Vos, Nick Ekelmans, Dimitri den Hartog, Charly Havelaar, Damian Majoor, Harun Atmaz, Elif Kaya, Larissa van Schaften, Gwendalien Tap en Sharon Verwaal.

KBL

Gamze Salman, Ziad Aboukhlal, Jeremy van Acquoij, Sjoerd Lovenskjold Mikkelsen, Onur Turan, Daniel Dekkers, Bobbi Glimmerveen, Pascal van Schaften, Ermano Acampora, Tim van der Haar, Pepijn Kouvelt, Bas van der Schans, Arjen Blankenforth, Jordi Both, Riley Dietz, Levi Marinus, Christie Markesteijn, Lina Verlinden, Mike van Weelden, Nora Abouelabbes, Michelle Baegen, Nick de Grunt, Mischa van Iperen, Maciej Jakubowski, Jordan Johnson, Souhailla Mazid, Bryan van Straten, Kubilay Yaman, Mees van den Berg, Bastiaan van Iperen, Dominique Karssen, Mohamed Badi, Sussie Betrian, Daisy van Boekel, Rabia Cardak, Hilal Cerenoglu, Sue-Ann Dirks, Lemia Driouch, Emetullah Esmeli, Mandy Hania, Amber van der Heiden, Manuela Heijboer, Brenda Hoogeveen, Katie de Jong, Roos de Jong, Patrycja Luzniak, Quinn Sandifort, Willeke Schaeffer, Loubna Sellami, Miqiuela Stout, Eleanora Themelakis, Lotte van 't Veer, Nadine Versluis, Lotte van der Wolf.

GL-TL

Thomas Dirksen, Philip Prinz, Gabriella de Jong, Patrycja Bonifrowska, Chaymae Daali, Adriana van Dooren, Melanie den Hartog, Faisal Quraishi, Lotte Verheul, Sanne Hoogendoorn, Neil McFall, Esmee van Wijk.

 

Alle herkansers worden vrijdag 26 juni door hun teamleider gebeld tussen 11.00 en 13.00 uur.

De Diploma uitreiking is op 30 juni om 19.30 uur in de Nieuwe Doelen.

 

 

 

Bezoek Vensters en zie de kwalitiet van deze school.

Bezoek Vensters en zie de kwaliteit van deze school.


Roosters

- Inforooster

- Roosterwijzigingen en Mededelingen

 

Agenda
Contactgegevens VR
W. de Vriesrobbéweg 27
4206 AK Gorinchem
tel 0183-622728
fax 0183-628232

teamleider Onderbouw BB en lwoo: Pius van Oort
teamleider ZW, TB en BB: Jos Donjacour
teamleider HA en CT: Erik Blankenstein
teamleider Onderbouw KB en GL Randee Gagné